> tartani.
Este olvastam, semmi fontos - másoknak mégis az volt. Belealudtam, így az éjjel ébredtem, a hajnal a reggelem. A szemem már most ég, mi lesz nappal?
Ez a hely fiókomnak írt napló lett. Párbeszéd nincs, max 1-2 like. Read only - ha úgy tetszik.
sebaj, viszont van még itt, akiért érdemes visszajárnom.
Huncutzsiványbetyár - a.k.a Bowden - ma elballagott az általánosból, az iskola udvarán állva bevillant az elsős évnyitója. Gugel fotóknak hála gyorsan oda is pörgettem.
Hát ha addig nem könnyeztem volna meg az eseményt, ott akkor hasznos volt, hogy a lőtéri kutyát sem érdekeltem. -->
Gyűr az éjszaka. A rutinom megint felborult. Ellentétes vágyak feszítenek. A sors az esélyes kitörési pontjaimon ismét visszatömköd a sodorba. "Türelem, lesz még, lehet, hogy lesz" - megint ez van, de meddig még? Megalkuvás, elfogadás, fej az igába vissza. Középszerű fejlettség. Már nem itt akartam>