"tenyerén hordoz a Sors ...csak néha tapsol"
"Elindulok fölfelé de lerúg egy angyaltalp" "idevezettek a >>carpe diem<<ek"
a lehető leg1xűbben - annál 1xűbben ne
városi remete
köszönöm, én már megtaláltam, avagy miért is maradok 1edül #Dzsini
z𝖔𝖗d 🤨
Loading...
Huncutzsiványbetyár - a.k.a Bowden - ma elballagott az általánosból, az iskola udvarán állva bevillant az elsős évnyitója. Gugel fotóknak hála gyorsan oda is pörgettem.
Hát ha addig nem könnyeztem volna meg az eseményt, ott akkor hasznos volt, hogy a lőtéri kutyát sem érdekeltem. -->
🤬
Gyűr az éjszaka. A rutinom megint felborult. Ellentétes vágyak feszítenek. A sors az esélyes kitörési pontjaimon ismét visszatömköd a sodorba. "Türelem, lesz még, lehet, hogy lesz" - megint ez van, de meddig még? Megalkuvás, elfogadás, fej az igába vissza. Középszerű fejlettség. Már nem itt akartam>
> tartani.
Este olvastam, semmi fontos - másoknak mégis az volt. Belealudtam, így az éjjel ébredtem, a hajnal a reggelem. A szemem már most ég, mi lesz nappal?
--> Azon a képen a kis gömbfej a gomb szemeivel kis öltönykéjében, most meg ez a dzsigolófrizurás cula itt vonul elfele - megríkatott.