Gyűr az éjszaka. A rutinom megint felborult. Ellentétes vágyak feszítenek. A sors az esélyes kitörési pontjaimon ismét visszatömköd a sodorba. "Türelem, lesz még, lehet, hogy lesz" - megint ez van, de meddig még? Megalkuvás, elfogadás, fej az igába vissza. Középszerű fejlettség. Már nem itt akartam>