+ new component
🤬
--> Azon a kĂ©pen a kis gömbfej a gomb szemeivel kis öltönykĂ©jĂ©ben, most meg ez a dzsigolĂłfrizurás cula itt vonul elfele - megrĂkatott.
> tartani.
Este olvastam, semmi fontos - másoknak mĂ©gis az volt. Belealudtam, Ăgy az Ă©jjel Ă©bredtem, a hajnal a reggelem. A szemem már most Ă©g, mi lesz nappal?
Bakancslistás, ha 100 évig kell élnem is.
EttĹ‘l mindig szaggat a lĂ©legzetem, könny önti el a szemem... OkĂ©, h a stroke után ez normális, de elĹ‘tte is Ăgy volt www.instagram.com/reel/DWZa1kM...
Sz.BĂrĂł Zoltán!
www.threads.com/@tar_zerind/...