+ new component
z𝖔𝖗d 🤨
"tenyerén hordoz a Sors ...csak néha tapsol"
"Elindulok fölfelé de lerúg egy angyaltalp" "idevezettek a >>carpe diem<<ek"
a lehető leg1xűbben - annál 1xűbben ne
városi remete
köszönöm, én már megtaláltam, avagy miért is maradok 1edül #Dzsini