//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts








Loading...
A távolban ott a TV-torony Kékestetőn, ahová ma nem vezet az utunk, de a közeljövőben oda is el fogunk látogatni.
Valaki odaadta Spielbergnek a 90-es évek összes UFO magazinját (a színeset és a fekete fehéret is), ő pedig ebből rendezett egy filmet. Kár volt.
Volt wellness is a héten.
Levelet nem adtunk fel, de a kisvasútra visszaszálltunk, hogy visszatérjünk Gyöngyösre, ahol egy történelmi cselekedetet hajtottunk végre!
Balra Gyöngyös, jobbra a Mátrai erőmű a távolban - utóbbi remek mementója a mögöttünk lévő NER korszaknak. A városra mindig nosztalgiával gondolok, de kicsit szomorú látni, hogy a hely, ami egykor a világ közepe volt számomra, mennyire "kiüresedett" - asszem ez a legjobb szó ide.
A Kozmáry-kilátó remek ötlet volt hőségriasztásban. Szerencsére odafenn volt árnyék, légmozgás és még kilátás is!
Történelmi nap volt a mai, ugyanis életemben először meglátogattuk a gyöngyösi nevezetességnek is mondható Manhattan Burgert, ami őszintén mondom, hogy teljesen rendben van, annyira, hogy még tuti visszatérünk!
Vasárnapi programunk része, hogy felpattantunk a kisvasútra, amivel eljöttünk Mátrafüredre, ami egyben a végállomás is. Sajnos a palóc babás múzeumot zárva találtuk, de szerencsére van itt egy kilátó is. Amúgy a kisvasút oda-vissza egy felnőttnek 3200 jó magyar forint.
1d
1d
1d
1d
1d
A zajos sikerre való tekintettel folytatódik a gyöngyösi kalandok dokumentálása. Mint kiderült, Gyöngyösön jó ideje újra van mozi, ott tekintettük meg Spielberg legutóbbi, szerintem szörnyű filmjét, előtte pedig ettünk egy fasza nápolyi pizzát a Banditosban - erről digitális fotográfia is készült.
1d
1d
1d
1d