//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Balra Gyöngyös, jobbra a Mátrai erőmű a távolban - utóbbi remek mementója a mögöttünk lévő NER korszaknak. A városra mindig nosztalgiával gondolok, de kicsit szomorú látni, hogy a hely, ami egykor a világ közepe volt számomra, mennyire "kiüresedett" - asszem ez a legjobb szó ide.
1d
Bate