A zajos sikerre való tekintettel folytatódik a gyöngyösi kalandok dokumentálása.
Mint kiderült, Gyöngyösön jó ideje újra van mozi, ott tekintettük meg Spielberg legutóbbi, szerintem szörnyű filmjét, előtte pedig ettünk egy fasza nápolyi pizzát a Banditosban - erről digitális fotográfia is készült.