//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfileReplies









Loading...
Volt wellness is a héten.
A távolban ott a TV-torony Kékestetőn, ahová ma nem vezet az utunk, de a közeljövőben oda is el fogunk látogatni.
A Kozmáry-kilátó remek ötlet volt hőségriasztásban. Szerencsére odafenn volt árnyék, légmozgás és még kilátás is!
A burkolók befejezték a munkát, lenn az új járólap, a küszöbök, a falra felkerült a csempe, minden kifugázva és szilózva. Már ki is fizettem őket. 🫡
Levelet nem adtunk fel, de a kisvasútra visszaszálltunk, hogy visszatérjünk Gyöngyösre, ahol egy történelmi cselekedetet hajtottunk végre!
Egyrészt szerintem nagyon bénán van megrendezve és felépítve, a nagy izgalmak és fordulatok egyáltalán nem izgalmasak, másrészt az egész sztori olyan, mintha alufólia sisakosok írták volna, megspékelve egy kis vallással és felesleges szentimentalizmussal.
Sosem volt.
Tutifruti.
Történelmi nap volt a mai, ugyanis életemben először meglátogattuk a gyöngyösi nevezetességnek is mondható Manhattan Burgert, ami őszintén mondom, hogy teljesen rendben van, annyira, hogy még tuti visszatérünk!
Balra Gyöngyös, jobbra a Mátrai erőmű a távolban - utóbbi remek mementója a mögöttünk lévő NER korszaknak. A városra mindig nosztalgiával gondolok, de kicsit szomorú látni, hogy a hely, ami egykor a világ közepe volt számomra, mennyire "kiüresedett" - asszem ez a legjobb szó ide.