Fiam barátnőjének tegnap született gyönyörűsége 😍 (ő a gazda, nem a mama)
Fel kellene kelnem!
És itt a hashtag (talán) #Frøya
Matek, fizika korrepetálás
Ha nem úgy sikerült a tanév, ahogy szeretted volna,
vagy készülnél a felvételire, érettségire
és segítség kéne, keress bizalommal:
[email protected]
A hírlevél is olyan, hogy ha erőltetik nem megy, ha meg nem erőltetik, még annyira se, de mivel @kocsog.namindegy.hu -nek megígértem a baszodás sztorit, akkor már leírtam - meg helykitöltés gyanánt még ez-az összehányva.
buttondown.com/bitladik/arc...