Fel kellene kelnem!
És itt a hashtag (talán) #Frøya
tashunka witko
Majd lesz hashtag, amit némítani lehet!
tashunka witko
Csókolom, eddig bírtam, ma reggel ő tolta az arcomba a szentendrei menhely.
tashunka witko
Ma lesz a napja, hogy hazamegyek és sehol nem lesz egyetlen cica sem, sehol sem és nem lesz, és nincs, és fogalmam sincs, hogy mit kell ilyenkor csinálni.
tashunka witko
Igen, kiscicákat nézegetek. Most még jó (dehogyis), de amikor 6 nap múlva hazamegyek és nem lesz otthon, az pokoli lesz! :(
tashunka witko
Gyönyörűséges Vilmos főherceg ma átkelt a szivárványhídon.