//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Sajnálom, kibírhatatlanul cuki. Mondjuk az etetésnél még kínlódunk. #Frøya
1d
tashunka witko
Fel kellene kelnem! És itt a hashtag (talán) #Frøya
2d
tashunka witko
Majd lesz hashtag, amit némítani lehet!
3d
tashunka witko
Csókolom, eddig bírtam, ma reggel ő tolta az arcomba a szentendrei menhely.
3d
tashunka witko
Ma lesz a napja, hogy hazamegyek és sehol nem lesz egyetlen cica sem, sehol sem és nem lesz, és nincs, és fogalmam sincs, hogy mit kell ilyenkor csinálni.
18d
tashunka witko
23d
Igen, kiscicákat nézegetek. Most még jó (dehogyis), de amikor 6 nap múlva hazamegyek és nem lesz otthon, az pokoli lesz! :(
tashunka witko
Gyönyörűséges Vilmos főherceg ma átkelt a szivárványhídon.
1mo
tashunka witko