Erre a fotóra a bnőm komolyan azt hitte, hogy Photoshop 😂 Vidor kellett küldenem neki!
*videót
Ki szidta itt a lovakat?!?!
Fel kellene kelnem!
És itt a hashtag (talán) #Frøya
Van házhoz menő hospice is. Vagy háztartási segítségnyújtás keretében napi 3x házhoz menő gondozó. A helyi szociális szolgáltató el tudja mondani a lehetőségeket. Esetleg fizetett segítség azokra a napokra, amikor dolgozni mész.
Egyébként a Hospice háztól nagyon ne félj, elképesztő jó szolgáltatás és nagyon nagy segítség. Meg kell nézni, kérdezni, megbeszélni.
Sok erőt kívánok!
Sajnálom, kibírhatatlanul cuki. Mondjuk az etetésnél még kínlódunk. #Frøya