Csókolom, eddig bírtam, ma reggel ő tolta az arcomba a szentendrei menhely.
Sajnálom, kibírhatatlanul cuki. Mondjuk az etetésnél még kínlódunk. #Frøya
Fel kellene kelnem!
És itt a hashtag (talán) #Frøya
A hírlevél is olyan, hogy ha erőltetik nem megy, ha meg nem erőltetik, még annyira se, de mivel @kocsog.namindegy.hu -nek megígértem a baszodás sztorit, akkor már leírtam - meg helykitöltés gyanánt még ez-az összehányva.
buttondown.com/bitladik/arc...
Matek, fizika korrepetálás
Ha nem úgy sikerült a tanév, ahogy szeretted volna,
vagy készülnél a felvételire, érettségire
és segítség kéne, keress bizalommal:
[email protected]
Kész az egyetemi félévem \o/
Kurvák és stricik!
Éppen csak felvillanó a lámpa, ez nálam 34-35 liter tankolás jelent, Békás Shell: 39,5 liter. Hurr-durr.
Fiam barátnőjének tegnap született gyönyörűsége 😍 (ő a gazda, nem a mama)