//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
Sima liba vékony jégen. Mi baj történhet?
Simaliba









Loading...
Van valami lohasztó a nyári vírusban. Kívánom a forró levest, és a meleg takarót, de novembert kellene mellékelni hozzá, mert így csak szánalmasan izzadok. Fagyit nem ehetek, és nem érzem a hársfa illatát, pedig annál kedvesebb zöldillat nincs is. Felzabáltam viszont minden gyümit, most ő jön.
Megbeszéltem magammal, hogy követem a VB-t. Kérdéseim így hirtelen: Mi tart ezen egy hónapig? Mi a fene az, hogy Curacao? Az egy ország? Biztos? A bronzmeccs este 11-kor, egy negyeddöntő hajnalban lesz? Ez biztos elírás. Hol vannak a magyarok? Zidane játszik még? Milyen Zidane? - kérdezi a gyerek.
Nőgyógyászom a lábaim között: - A petefészkei viszont csodaszépek! - Végre jó hír a sok rossz után. Nehezen jutottunk el idáig, de már megérte. - Hah, ez olyan, mint a viccben, mikor a gyerek kalapáccsal üti a pöcsét, és megkérdezik tőle, mi a jó ebben. Az, amikor melléütök! - mondja. (wtf)
Simon a sötét fürdőszobában írta a Sound of Silence-t. Megnyitotta a csapot, mert a zubogó víz elringatta, és a csempék között köszönt először a sötétségnek. Ezt az első sorokat a legnehezebb énekelni. Aztán jött a Disturbed, és ez a fiú, aki epic performansszá duzzasztotta ezt a meztelen dalt.