//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Van valami lohasztó a nyári vírusban. Kívánom a forró levest, és a meleg takarót, de novembert kellene mellékelni hozzá, mert így csak szánalmasan izzadok. Fagyit nem ehetek, és nem érzem a hársfa illatát, pedig annál kedvesebb zöldillat nincs is. Felzabáltam viszont minden gyümit, most ő jön.
10d
Simaliba