Csak belájkoltam itt nagy görgetéseimben, aztán meg akartam írni később, és most írom is, hogy én nagyon szeretem az unokakontetet itt nálad.
Én meg korán kezdtem a bulit, és most, hogy nagyok, van olyan érzésem, hogy valamit értékelnem kellene, de olyan lepusztultnak érzem magamat, hogy nem tudom, pontosan mit.
Köszi!
Köszi 🥰
Az eredetije még a polgárháború idején íródott, én is imádom.
Na jó, én ezt nem értem. Itt van ez a sirály póló, de Metallica koncerten voltál. Hol az összefüggés?
*kontentet
Két sportfröccstől szédülök, a harmadiktól már másnap a hajam is fáj, szóval csak a szám nagy. Vagy a szemem.
De ezekbe a szépekbe boldogan nyalok bele.
Szuper lenne. Még a népviseletes rakott szoknyát is felvenném, ha már nem Orbán bújik el mögötte.