//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfileReplies









Loading...
Csak belájkoltam itt nagy görgetéseimben, aztán meg akartam írni később, és most írom is, hogy én nagyon szeretem az unokakontetet itt nálad.
Én meg korán kezdtem a bulit, és most, hogy nagyok, van olyan érzésem, hogy valamit értékelnem kellene, de olyan lepusztultnak érzem magamat, hogy nem tudom, pontosan mit.
Köszi!
Köszi 🥰
Az eredetije még a polgárháború idején íródott, én is imádom.
Na jó, én ezt nem értem. Itt van ez a sirály póló, de Metallica koncerten voltál. Hol az összefüggés?
*kontentet
Két sportfröccstől szédülök, a harmadiktól már másnap a hajam is fáj, szóval csak a szám nagy. Vagy a szemem. De ezekbe a szépekbe boldogan nyalok bele.
Szuper lenne. Még a népviseletes rakott szoknyát is felvenném, ha már nem Orbán bújik el mögötte.
Na, ebből is látszik, hogy van mit bepótolnom.
10d
10d
10d
10d
8d
10d
10d
10d
10d
10d
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba
Simaliba