//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Én meg korán kezdtem a bulit, és most, hogy nagyok, van olyan érzésem, hogy valamit értékelnem kellene, de olyan lepusztultnak érzem magamat, hogy nem tudom, pontosan mit.