//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Nőgyógyászom a lábaim között: - A petefészkei viszont csodaszépek! - Végre jó hír a sok rossz után. Nehezen jutottunk el idáig, de már megérte. - Hah, ez olyan, mint a viccben, mikor a gyerek kalapáccsal üti a pöcsét, és megkérdezik tőle, mi a jó ebben. Az, amikor melléütök! - mondja. (wtf)
11d
ALT: Mr Bean's Funny Thumbs Up
static.klipy.com
Mr Bean's Funny Thumbs Up
Simaliba