Nőgyógyászom a lábaim között:
- A petefészkei viszont csodaszépek!
- Végre jó hír a sok rossz után. Nehezen jutottunk el idáig, de már megérte.
- Hah, ez olyan, mint a viccben, mikor a gyerek kalapáccsal üti a pöcsét, és megkérdezik tőle, mi a jó ebben. Az, amikor melléütök! - mondja.
(wtf)