//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts






Loading...
Володимир Зеленський вживав виключно слово "гарантії" або фразу "безпекові гарантії". Натомість британський прем’єр Ріші Сунак, повідомляючи про підписаний документ, обрав інший термін і кілька разів підкреслив, що йдеться про "іді нахуй"
Jan 12, 2024
11mo
tedir
дід мілаш
7mo
А ще мені не подобається наратив «ну ви ж 32 роки ніхуя не робили і обирали підорасів та популістів». Та блядь, ідіть нахуй розумники. Буквально усі страни завжди голосують за дебілів та популістів, хороший президент просто випадковість. В нас би все було ок як би нас не топила русня ці роки.
Dec 27, 2023
Dec 28, 2023
11mo
Русня - гній
фсб заставило депутатів проголосувати а президента підписати оцю хуйню
Ми нормальна європейська країна із багатою історією та культурою. В нас ніколи до цього не було власної держави і те що ми збудували таке це диво просто, потрібно пишатися. Якщо б не їбана русня яка вкладалась замість свого благополуччя в руйнування інших зараз би взагадлі казка була б
Dec 27, 2023