//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
А ще мені не подобається наратив «ну ви ж 32 роки ніхуя не робили і обирали підорасів та популістів». Та блядь, ідіть нахуй розумники. Буквально усі страни завжди голосують за дебілів та популістів, хороший президент просто випадковість. В нас би все було ок як би нас не топила русня ці роки.