А ще мені не подобається наратив «ну ви ж 32 роки ніхуя не робили і обирали підорасів та популістів». Та блядь, ідіть нахуй розумники. Буквально усі страни завжди голосують за дебілів та популістів, хороший президент просто випадковість. В нас би все було ок як би нас не топила русня ці роки.