//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Ми нормальна європейська країна із багатою історією та культурою. В нас ніколи до цього не було власної держави і те що ми збудували таке це диво просто, потрібно пишатися. Якщо б не їбана русня яка вкладалась замість свого благополуччя в руйнування інших зараз би взагадлі казка була б