Той самий. Приколи, картинки, тощо.
https://t.me/nightseparator
https://twitter.com/nightseparator
Карикатурист
Loading...
фсб заставило депутатів проголосувати а президента підписати оцю хуйню
Володимир Зеленський вживав виключно слово "гарантії" або фразу "безпекові гарантії". Натомість британський прем’єр Ріші Сунак, повідомляючи про підписаний документ, обрав інший термін і кілька разів підкреслив, що йдеться про "іді нахуй"
Русня - гній
Ми нормальна європейська країна із багатою історією та культурою. В нас ніколи до цього не було власної держави і те що ми збудували таке це диво просто, потрібно пишатися. Якщо б не їбана русня яка вкладалась замість свого благополуччя в руйнування інших зараз би взагадлі казка була б
А ще мені не подобається наратив «ну ви ж 32 роки ніхуя не робили і обирали підорасів та популістів». Та блядь, ідіть нахуй розумники. Буквально усі страни завжди голосують за дебілів та популістів, хороший президент просто випадковість. В нас би все було ок як би нас не топила русня ці роки.