V této chvíli by měl někdo citlivě vzít Filipa Turka kolem ramen a říct mu, že svět nekončí tím, že nebude ministrem zahraničí. Dál přece může radit lidem s odčervováváním nebo vítězit na motokárách nad teenagery. A o tom je přece život. Minimálně ten dosavadní Turkův.
www.voxpot.cz/turek-na-min...
Vstupem do politiky s minulostí plnou rasismu a hochštaplerství prokázal Filip Turek velkou kuráž. Teď je na Česku, aby ukázalo aspoň základní sebeúctu tím, že jej jako svého reprezentanta jasně odmít...
Největší problém českých médií je dlouhodobě jejich vysoká koncentrace v rukou pár miliardářů. Tihle majitelé mají buď byznys silně napojený na stát nebo dost svérázný pohled na svět, který reprezentuje primárně zájmy jich samých.
V posledních letech do klubu velkých vlastníků 1/3
Hot take: Čím víc nad tím přemýšlím, tím větší smysl mi dává, že se po dekádě online tvůrců, alternativních webů a nových decentralizovaných médií paradoxně díky generativní AI brzy vrátí věk tradičních médií a velkých mediálních značek.
Dávám sbohem Muskovým snům o zániku toho, čemu říká 1/4
Je vlastně třeba si přiznat, že tento svět nikdy úplně neexistoval – jen část lidí těžila z toho, že si mohla dovolit trávit čas neustálým sebe-aktualizováním ve společensko-politických tématech. Dnes už přestává být v silách kohokoli nepodlehnout. 3/4