Největší problém českých médií je dlouhodobě jejich vysoká koncentrace v rukou pár miliardářů. Tihle majitelé mají buď byznys silně napojený na stát nebo dost svérázný pohled na svět, který reprezentuje primárně zájmy jich samých.
V posledních letech do klubu velkých vlastníků 1/3