Але я люблю ШІ, тому попросив зробити більш актуальну версію
Є жовті, є гірчичні.
Є чорні з жовтими качечками.
Інші більш-менш стандартні. Чорні, сині.
Шкарпетки всіх кольорів і форм, включно з принтами всякими.
Воно може здаватися певним чином не справедливим або недоречним. Але я, наприклад, тут бачу меседж "життя не закінчилося і все може бути краще".
У мене досить близький приятель виїхав з Голівки в 15 році..і купив квартиру в Бучі. І її розхуячили.
Він переїхав ще далі. Життя триває, не здаватися!
Нічого не чекаю від Макрона суттєвого, і вам не раджу.
Зробить як треба - дуже добре. Не зробить, ну хоч не будете розчаровані сильніше, ніж необхідно.
Кожен з тих декількох разів, що я намагався скористатися болтом, мене катали на болті.
Ніколи знову
Не треба скігліти, треба брати курок і чавити з них яйця у себе у гаражі
Чомусь витівки трампа не так сильно тригерять, бо це було в якійсь мірі очікувано, як спроби хапанути копіуму в купі з магічним мисленням, що зараз зустрічаються в суспільстві.