Не треба скігліти, треба брати курок і чавити з них яйця у себе у гаражі
На виборах я готовий проголосувати хоч за сатану, хоч за рептілоідів з нібіру, хоч за Порошенка, прости господи. Я проголосую за будь кого, хто поверне Україні ядерний статус.
Нічого не чекаю від Макрона суттєвого, і вам не раджу.
Зробить як треба - дуже добре. Не зробить, ну хоч не будете розчаровані сильніше, ніж необхідно.
Ядерка, нарешті.
Хуйово тут те, що щоб бути щасливішим (чи принаймні менш нещасним) треба бути дещо поза меж актуального суспільного життя.
Але я люблю ШІ, тому попросив зробити більш актуальну версію
Чомусь витівки трампа не так сильно тригерять, бо це було в якійсь мірі очікувано, як спроби хапанути копіуму в купі з магічним мисленням, що зараз зустрічаються в суспільстві.
Почало паяти капітально, тому вирішив влаштувати новинну депривацію і відписався від всіх новинних каналів. Стан став кращим, звісно, але побічним продуктом стало те, що я перетворився на тих, з відосів з центу Києва, що дупля не відбивають, що коїться в країні.