//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Mar 6, 2025
Susid | Heal my vibe
Нічого не чекаю від Макрона суттєвого, і вам не раджу. Зробить як треба - дуже добре. Не зробить, ну хоч не будете розчаровані сильніше, ніж необхідно.