Але я люблю ШІ, тому попросив зробити більш актуальну версію
Нічого не чекаю від Макрона суттєвого, і вам не раджу.
Зробить як треба - дуже добре. Не зробить, ну хоч не будете розчаровані сильніше, ніж необхідно.
Чомусь витівки трампа не так сильно тригерять, бо це було в якійсь мірі очікувано, як спроби хапанути копіуму в купі з магічним мисленням, що зараз зустрічаються в суспільстві.