Також: собакам і котам роблять притулки, а безпритульні люди сплять на вулиці. Що це, як не мізантропія?
Дрон і ніч - козакові товариші. Щойно настає ніч над ТОТ, хіхли починають терор мирного населення, ніби рашиського терору нам не стачає.
Ви усвідомлюєте взагалі, що ваші донати на армію -- це оплата убивств, калічення людей і тварин, нищення природи, це спонсорування зла?! Зло породжує зло, неможливо вийти з цього порочного круга донатами на зло, перемагати зло слід виключно -- добром.
Коли активісти жовтої стрічки передають привіт Україні з ТОТ: відсилають фото жовтої стрічки, коли хіхли передають привіт активістам жовтої стрічки на ТОТ: відсилають дронів по цивільній інфраструктурі, по підстанціям 😉
що се за неповажне ставлення, коли археологи розкопують могили та досліджують кістки людей немов якихось викопних тварин?!