Ви усвідомлюєте взагалі, що ваші донати на армію -- це оплата убивств, калічення людей і тварин, нищення природи, це спонсорування зла?! Зло породжує зло, неможливо вийти з цього порочного круга донатами на зло, перемагати зло слід виключно -- добром.