що се за неповажне ставлення, коли археологи розкопують могили та досліджують кістки людей немов якихось викопних тварин?!
Ви усвідомлюєте взагалі, що ваші донати на армію -- це оплата убивств, калічення людей і тварин, нищення природи, це спонсорування зла?! Зло породжує зло, неможливо вийти з цього порочного круга донатами на зло, перемагати зло слід виключно -- добром.