Вона/її (she/her) 🇺🇦
Перекладачка за освітою та любов'ю до драґонажки, QAA за фахом, аутична за фізіологією
In my temporarily active era
Рін
Loading...
YM дивний
Я згадала про дві пісні корн і час від часу слухала — корн якимось чином потрапив до топ 5 виконавців
Я місяць слухаю маже саму лиш Vivienne Mort — вона ніде не з'являється
Бзв хейтспіч та один в каное теж ніколи не були в рекапах
Я їх мало слухаю чи ютюб таки не всіх враховує/показує?
Два роки минуло
Каву п'ю рідко
Не хочу бувати вдома, ходжу в офіс максимально
Не переїхала
🙃
Озвучкою скайриму тепер займаються чуваки, які сабнавтику називають сабнаутікою🙃
Побачила, що в габітиці в челенджі треба майлстон нп літо
Так ось
- добити до 20 книжок
- почати рухатися в бік лазерки (якщо з роботою буде все ок, на серпень консультації і планувати відпустку)
- сходити на масаж
- якщо не 2 мелодії нормально, то вивчити 4 так, як зараз 2 можу))
Видання 2024 року, але книжка сама 2021
Aged well 😂 чи знав пан Андрій, як швидко світ дає йобу
Трошки парку
Сука да😭
Досі згадую як подруга позвала познайомити зі своєю дівчиною і пофоткати їх
Заходимо до альтанки коло фонтану, вона дає мені фотоапарат, каже знімати, і вони починають *дуже* активно цілуватися
16-річна я, яка має це знімати, поки почувається збоченкою за те, що стоїть поруч, бо get a room:
Ось і кіно
Кіллгаус
Це просто 12/10
Воно більш оптимістичне й ну, бойовик, на відміну від наших класичних сучасних воєнних документалок
Дуже раджу, якщо хто має змогу піти