//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Ось і кіно Кіллгаус Це просто 12/10 Воно більш оптимістичне й ну, бойовик, на відміну від наших класичних сучасних воєнних документалок Дуже раджу, якщо хто має змогу піти
3d
Рін
3d
По вичитці драґонажки то були амбітні плани і ну... Воно рухається але швидкість, звичайно, не та, що хотілося Масаж і всіляке нове поки нє і ось тут не знаю, що буде/чи буде Хотілося б, тому прям переписувати бінґо я б тут не стала, але сильно все залежатиме від зп У кіно зара піду, 2/3 буде