Ось і кіно
Кіллгаус
Це просто 12/10
Воно більш оптимістичне й ну, бойовик, на відміну від наших класичних сучасних воєнних документалок
Дуже раджу, якщо хто має змогу піти
Рін
По вичитці драґонажки то були амбітні плани і ну... Воно рухається але швидкість, звичайно, не та, що хотілося
Масаж і всіляке нове поки нє і ось тут не знаю, що буде/чи буде
Хотілося б, тому прям переписувати бінґо я б тут не стала, але сильно все залежатиме від зп
У кіно зара піду, 2/3 буде