Два роки минуло
Каву п'ю рідко
Не хочу бувати вдома, ходжу в офіс максимально
Не переїхала
🙃
Рін
Нарешті замовила собі дріп каву додому
Бо реально дуже зручно було з укрзалізничною, а варити в джезві мені часто лінь (а чоловіку максимально лінь)
Тепер тільки в офіс перестати ходити і буду вдома кайфувати з нею😌
і переїхати х)