//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Два роки минуло Каву п'ю рідко Не хочу бувати вдома, ходжу в офіс максимально Не переїхала 🙃
1d
Рін
Нарешті замовила собі дріп каву додому Бо реально дуже зручно було з укрзалізничною, а варити в джезві мені часто лінь (а чоловіку максимально лінь) Тепер тільки в офіс перестати ходити і буду вдома кайфувати з нею😌 і переїхати х)
Jun 22, 2024