//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Побачила, що в габітиці в челенджі треба майлстон нп літо Так ось - добити до 20 книжок - почати рухатися в бік лазерки (якщо з роботою буде все ок, на серпень консультації і планувати відпустку) - сходити на масаж - якщо не 2 мелодії нормально, то вивчити 4 так, як зараз 2 можу))
1d
Рін
Отже, було задумано посеред року переглянути це все діло За півроку і видалила 8ку, з'їздила на відпочинок і купила горнятко Ну і буквально роблю чекап Усе інше канєшно тяжко Ось усе жовтим — в процесі (я проїбалася з тим що в мене майже все таке що тре робити цілий рік)
3d
Рін
Думала-думала і ледь придумала Сподіваюсь що хоч одне бінґо я зароблю (хочеться звичайно все))
5mo
Рін
Бланк для 2026-бінго, грати так: напишіть 24 речі, які хотіли б зробити. Не монументальні, а дрібні, і байдуже, наскільки. Якщо будемо живі, щось та й зробиться. А там, дивись, може й лінію складете — а я триматиму за вас кулачки ✊✊ Живімо. За нас цього ніхто не зробить
5mo
rookie 😔
5mo
⋆.˚⟡⋆Легіт🐾° 🇺🇦🇳🇴 love is love🏳️‍🌈