Побачила, що в габітиці в челенджі треба майлстон нп літо
Так ось
- добити до 20 книжок
- почати рухатися в бік лазерки (якщо з роботою буде все ок, на серпень консультації і планувати відпустку)
- сходити на масаж
- якщо не 2 мелодії нормально, то вивчити 4 так, як зараз 2 можу))
Рін
Отже, було задумано посеред року переглянути це все діло
За півроку і видалила 8ку, з'їздила на відпочинок і купила горнятко
Ну і буквально роблю чекап
Усе інше канєшно тяжко
Ось усе жовтим — в процесі
(я проїбалася з тим що в мене майже все таке що тре робити цілий рік)
Рін
Думала-думала і ледь придумала
Сподіваюсь що хоч одне бінґо я зароблю (хочеться звичайно все))
Рін
Бланк для 2026-бінго, грати так: напишіть 24 речі, які хотіли б зробити. Не монументальні, а дрібні, і байдуже, наскільки.
Якщо будемо живі, щось та й зробиться. А там, дивись, може й лінію складете — а я триматиму за вас кулачки ✊✊
Живімо. За нас цього ніхто не зробить