Ezt nem fogom bírní.
Viszont a gondolat, h idegen helyen van, ismeretlenekkel kikészít. Itt nincs jó megoldás. 🥺
Ezt a kérdést megoldja az Élet...vagy a Halál. Nővérem reggel mentőt hívott anyára.
Valószínűleg már nem jön haza🥺
Ha mégis javulna csütörtökre, akkor a hospicet a doki nem javasolja a lelkiismeretünk miatt.🙃
Anya kedd óta itthon. Én csüt. reggel óta. Ma megyek majd haza.
A szomorú tény, h 0-24 ápolásra szorul, nem lesz már jobb. Jó esetben a szülinapomon (08.31) még itt lesz. Nővérem még nem tudott lejönni kedd óta, nem látta még. Jelenleg ragaszkodik, h otthoni ápolással megoldjuk⬇️
Lustulnak ezek a vidéki népek.
10 óra és még csak most hallom az első fűnyírót 😆
Neki kötött munkahelye van, én tudok HO-ban dolgozni.
Felvetettem neki, h Hospice-t kellene keresni. Amitől bűntudatom van, de ha tesómék ennél többet nem tudnak segíteni (és nem tudnak, unokahugi sem), akkor 90% rám marad az egész. És lehet én vagyok gyenge de ⬇️
A helyi szoc.szolgálat h-p, 7-15h dolgozik, max 2x tudnak jönni egy nap. És mikor elmondtuk anya állapotát erősen utaltak rá, h a szolgáltatás amit nyújtanak az annyira nem az amire nekünk szükségünk van.
A házi hospeice-ról meg nem találtam túl sok infót eddig. :(
Kicsi Anyukám 🥺💔🖤🕊️
🌄
☕🌅
Tegnap véget ért a #jelnyelv tanfolyam tanfolyam. Az A1 (kezdő) szint ✅
Remélem nem felejtek el mindent. Tervezek minél több szót megtanulni pluszban a nyáron, szeptemberben pedig folyt.köv. 🤟