A helyi szoc.szolgálat h-p, 7-15h dolgozik, max 2x tudnak jönni egy nap. És mikor elmondtuk anya állapotát erősen utaltak rá, h a szolgáltatás amit nyújtanak az annyira nem az amire nekünk szükségünk van.
A házi hospeice-ról meg nem találtam túl sok infót eddig. :(