//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Ezt a kérdést megoldja az Élet...vagy a Halál. Nővérem reggel mentőt hívott anyára. Valószínűleg már nem jön haza🥺 Ha mégis javulna csütörtökre, akkor a hospicet a doki nem javasolja a lelkiismeretünk miatt.🙃
1d
🌌 Orsii 🩰
Anya kedd óta itthon. Én csüt. reggel óta. Ma megyek majd haza. A szomorú tény, h 0-24 ápolásra szorul, nem lesz már jobb. Jó esetben a szülinapomon (08.31) még itt lesz. Nővérem még nem tudott lejönni kedd óta, nem látta még. Jelenleg ragaszkodik, h otthoni ápolással megoldjuk⬇️
3d