Ezt a kérdést megoldja az Élet...vagy a Halál. Nővérem reggel mentőt hívott anyára.
Valószínűleg már nem jön haza🥺
Ha mégis javulna csütörtökre, akkor a hospicet a doki nem javasolja a lelkiismeretünk miatt.🙃
🌌 Orsii 🩰
Anya kedd óta itthon. Én csüt. reggel óta. Ma megyek majd haza.
A szomorú tény, h 0-24 ápolásra szorul, nem lesz már jobb. Jó esetben a szülinapomon (08.31) még itt lesz. Nővérem még nem tudott lejönni kedd óta, nem látta még. Jelenleg ragaszkodik, h otthoni ápolással megoldjuk⬇️