Ezt a kérdést megoldja az Élet...vagy a Halál. Nővérem reggel mentőt hívott anyára.
Valószínűleg már nem jön haza🥺
Ha mégis javulna csütörtökre, akkor a hospicet a doki nem javasolja a lelkiismeretünk miatt.🙃
Neki kötött munkahelye van, én tudok HO-ban dolgozni.
Felvetettem neki, h Hospice-t kellene keresni. Amitől bűntudatom van, de ha tesómék ennél többet nem tudnak segíteni (és nem tudnak, unokahugi sem), akkor 90% rám marad az egész. És lehet én vagyok gyenge de ⬇️
Anya kedd óta itthon. Én csüt. reggel óta. Ma megyek majd haza.
A szomorú tény, h 0-24 ápolásra szorul, nem lesz már jobb. Jó esetben a szülinapomon (08.31) még itt lesz. Nővérem még nem tudott lejönni kedd óta, nem látta még. Jelenleg ragaszkodik, h otthoni ápolással megoldjuk⬇️
☕🌅
🌄
Ezt nem fogom bírní.
Viszont a gondolat, h idegen helyen van, ismeretlenekkel kikészít. Itt nincs jó megoldás. 🥺
Tegnap véget ért a #jelnyelv tanfolyam tanfolyam. Az A1 (kezdő) szint ✅
Remélem nem felejtek el mindent. Tervezek minél több szót megtanulni pluszban a nyáron, szeptemberben pedig folyt.köv. 🤟
Most van az, mikor nem a szokásos "elnyomok mindent, bezárom egy dobozba es nem foglalkozok vele" helyett kitalálnám, hogy mi lenne a jobb megoldás.
Kicsi Anyukám 🥺💔🖤🕊️
Lustulnak ezek a vidéki népek.
10 óra és még csak most hallom az első fűnyírót 😆