//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...









Loading...
Ezt a kérdést megoldja az Élet...vagy a Halál. Nővérem reggel mentőt hívott anyára. Valószínűleg már nem jön haza🥺 Ha mégis javulna csütörtökre, akkor a hospicet a doki nem javasolja a lelkiismeretünk miatt.🙃
Neki kötött munkahelye van, én tudok HO-ban dolgozni. Felvetettem neki, h Hospice-t kellene keresni. Amitől bűntudatom van, de ha tesómék ennél többet nem tudnak segíteni (és nem tudnak, unokahugi sem), akkor 90% rám marad az egész. És lehet én vagyok gyenge de ⬇️
Anya kedd óta itthon. Én csüt. reggel óta. Ma megyek majd haza. A szomorú tény, h 0-24 ápolásra szorul, nem lesz már jobb. Jó esetben a szülinapomon (08.31) még itt lesz. Nővérem még nem tudott lejönni kedd óta, nem látta még. Jelenleg ragaszkodik, h otthoni ápolással megoldjuk⬇️
☕🌅
🌄
Ezt nem fogom bírní. Viszont a gondolat, h idegen helyen van, ismeretlenekkel kikészít. Itt nincs jó megoldás. 🥺
Tegnap véget ért a #jelnyelv tanfolyam tanfolyam. Az A1 (kezdő) szint ✅ Remélem nem felejtek el mindent. Tervezek minél több szót megtanulni pluszban a nyáron, szeptemberben pedig folyt.köv. 🤟
Most van az, mikor nem a szokásos "elnyomok mindent, bezárom egy dobozba es nem foglalkozok vele" helyett kitalálnám, hogy mi lenne a jobb megoldás.
Kicsi Anyukám 🥺💔🖤🕊️
Lustulnak ezek a vidéki népek. 10 óra és még csak most hallom az első fűnyírót 😆
2d
3d
3d
21h
3d
6h
1d
5d
3d
20h