//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts









Loading...
історія про зомбі у незвичному сеттингу
Довго не писав бо читав всього Конана. База. Ґрунт. Основа. Фундамент.
Книга цікава, але якось у ній наче більше духу Барраяра, ніж Зоряних Війн.
3mo
2mo
3mo
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Світ Психопас особливо за межами Японії аж занадто схожий на сучасний.
4mo
Закінчив хокейну сагу і дочитав першу книгу цього року, сподіваюся, із символічною назвою "Переможці".
5mo
1mo
Цікава книга про сучасність науки про динозаврів
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Після життя динозаврів прочитав про їх смерть і далі
27d
Pablo їде в бар
Прикольна книжка, але цей дроч на військову імперію і міфічну офіцерську честь... не дивно, що у постсовку серія була популярною.
4mo
Pablo їде в бар
Люблю приквели та розширений всесвіт, а тепер ще більше подобається Квай-Гон. Книга добре показує дипломатичну, детективну і військову роботу джедаїв та занепад і корумпованість Республіки.
Чудова виробнича драма, одна з найкращих книг про відеоігри та 90-ті.
15d
3mo
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар