//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
Pablo їде в бар









Loading...
Чудова виробнича драма, одна з найкращих книг про відеоігри та 90-ті.
Довго не писав бо читав всього Конана. База. Ґрунт. Основа. Фундамент.
14d
2mo
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Після життя динозаврів прочитав про їх смерть і далі
історія про зомбі у незвичному сеттингу
Прикольна книжка, але цей дроч на військову імперію і міфічну офіцерську честь... не дивно, що у постсовку серія була популярною.
Книга цікава, але якось у ній наче більше духу Барраяра, ніж Зоряних Війн.
Цікава книга про сучасність науки про динозаврів
Закінчив хокейну сагу і дочитав першу книгу цього року, сподіваюся, із символічною назвою "Переможці".
Світ Психопас особливо за межами Японії аж занадто схожий на сучасний.
27d
3mo
Люблю приквели та розширений всесвіт, а тепер ще більше подобається Квай-Гон. Книга добре показує дипломатичну, детективну і військову роботу джедаїв та занепад і корумпованість Республіки.
4mo
3mo
1mo
5mo
4mo
3mo
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар
Pablo їде в бар