//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Люблю приквели та розширений всесвіт, а тепер ще більше подобається Квай-Гон. Книга добре показує дипломатичну, детективну і військову роботу джедаїв та занепад і корумпованість Республіки.
3mo
Pablo їде в бар