Nyári randinap ötlet from Déli to Déli
-Brunch: MÁV étkezőkocsi
-Fonyódi piac zsibvásár korzózás
-Hajó Badacsonyba (bátrabbaknak motorcsónak)
-La Téne pisztáciás csiga, bor a Plánéban
-Irány a hegy / vízibicikli a strandon (személy függő)
-Hazafelé balatoni naplementés vacsora a MÁV étkezőkocsiban
Siófok magasságában van egy rész, amikor 1-2 percig tökéletesen rálátni a vonatablakból a Balatonra. Így történt, hogy ma aranyhídas naplemente kísérte, ahogy kihozták nekem a grillkolbászt és a fél tányérnyi csalamádét a büfékocsiban #mávlive
Nagyjából az összes videót megnézem, ahogy a szurkolók megszállják az amerikai városokat és bulit csinálnak mindenhol. A skótok kiitták a sörből Bostont, az angolok rodeókon szurkolnak és line dance-t tanulnak Dallasban, a hollandok bevettek maguk közé egy eltévedt japán drukkert, óriási vibe a VB
Nyolc héten át újra minden hétfő Sárkányos Dallas hétfő, let’s go
Ha látok egy látványosan teljesen AI generált reklámot, minden tiszteletem és akár csak minimálisan létező vásárlási szándékom is elveszik a termék felé
Az ausztrálok ezt skandálva vonultak :DDD
Megjártuk Badacsonyt, a kacsa nem bírta
Jó nyári reggeleket jó nyári reggelivel indítjuk
A bizalom és az emberi kapcsolatok építése jegyében idegenektől fogadtunk el pálinkát a hegyen Badacsonyban. Fontos volt, kellett. Amúgy nagyon jó szilva volt
Volt egy kis pityputy így kezdésnek, a második fél órában lehet nem vettem levegőt se, de szeretnék misztikus maradni #HouseOfTheDragon