Volt egy kis pityputy így kezdésnek, a második fél órában lehet nem vettem levegőt se, de szeretnék misztikus maradni #HouseOfTheDragon
Megjártuk Badacsonyt, a kacsa nem bírta
Nyolc héten át újra minden hétfő Sárkányos Dallas hétfő, let’s go
Nyári randinap ötlet from Déli to Déli
-Brunch: MÁV étkezőkocsi
-Fonyódi piac zsibvásár korzózás
-Hajó Badacsonyba (bátrabbaknak motorcsónak)
-La Téne pisztáciás csiga, bor a Plánéban
-Irány a hegy / vízibicikli a strandon (személy függő)
-Hazafelé balatoni naplementés vacsora a MÁV étkezőkocsiban
A bizalom és az emberi kapcsolatok építése jegyében idegenektől fogadtunk el pálinkát a hegyen Badacsonyban. Fontos volt, kellett. Amúgy nagyon jó szilva volt