Nagyjából az összes videót megnézem, ahogy a szurkolók megszállják az amerikai városokat és bulit csinálnak mindenhol. A skótok kiitták a sörből Bostont, az angolok rodeókon szurkolnak és line dance-t tanulnak Dallasban, a hollandok bevettek maguk közé egy eltévedt japán drukkert, óriási vibe a VB