Такого горіння – навіть від тих, хто називає себе лібералом – не отримуєш жодною смертю, тільки знищеною технікою. Технікою, від якої має бути наляканий весь світ.
Вже майже мільйон покалічених і вбитих, але їх імена зʼявляються хіба що в локальних вк-групах від родичів. Сама ж недодержава намагається якось просувати міф «національного героя», але це виходить гірше ніж в ссср.