Це, здається, дуже проста думка: русня завжди краде, ґвалтує і вбиває, немає там нічого духовного, тільки біль і страждання.
Але й на цьому етапі знайдуться ті громадяни України, хто щиро вірує в ілюзію росії, у власне ідеалізоване уявлення про неї: буде то рі, совок, чи ще якась абомінація.
«Парта героя» в школі? На ній вже завтра намалюють хуй. «Нашьі мальчікі» в прикордонні? Але чому ж вони крадуть все що не прикручено на болти до підлоги?
Вже майже мільйон покалічених і вбитих, але їх імена зʼявляються хіба що в локальних вк-групах від родичів. Сама ж недодержава намагається якось просувати міф «національного героя», але це виходить гірше ніж в ссср.