Вже майже мільйон покалічених і вбитих, але їх імена зʼявляються хіба що в локальних вк-групах від родичів. Сама ж недодержава намагається якось просувати міф «національного героя», але це виходить гірше ніж в ссср.
«Парта героя» в школі? На ній вже завтра намалюють хуй. «Нашьі мальчікі» в прикордонні? Але чому ж вони крадуть все що не прикручено на болти до підлоги?
wyse
wyse
Одним з очевидних результатів операцій проти можливостей рф вести війну є відповідна реакція самої русні.
А рішали так нікуди і не поділися, чомусь. Як стояли під тим входом з барсєтками, так і стоять. Іноді до нового начальника заходять.
Зате тепер придбати такий білет напевно дорожче коштує.
Такого горіння – навіть від тих, хто називає себе лібералом – не отримуєш жодною смертю, тільки знищеною технікою. Технікою, від якої має бути наляканий весь світ.
Зроз, трошки ранувато ще крутити педалі
В одному сервісному центрі МВС виявили корупцію.
Рішали з барсєтками набитими грошима заходили до начальника як до себе додому і водійські посвідчення видавалися непідготовленим водіям.
Жахіття, одним словом. Тож, полетіли голови...
Проїхав 12 кілометрів і ледь не вмер. Але треба ж хоч якось те серце тренувати.