No to coś na wieczorne weekendowe wyciszenie 🤫
www.youtube.com/watch?v=QooC...
Za ONETEM: “samochód należący do TV Republika uczestniczył w zderzeniu z dwoma autami: Mazdą ambasady Niemiec oraz osobowym Peugeotem. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd redakcyjny telewizji przewrócił się na bok.”
Już nie tylko Niemcy czyhają na polskich patriotów, ale i wredne żabojady!🫵